מכירה פומבית 152 חלק ב' Decorative Arts
Subastas Segre
26.10.22
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד

פריט 1508:

Cerillero de plata alemana punzonada Ley 925 de J.D.Schleissner Söhne, Hanau ff. S. XIX

נמכר ב: €70
70
עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 26.10.22 בבית המכירות Subastas Segre

Matchbox of German hallmarked silver Law 925 of

J.D. Schleissner Söhne, Hanau ff. 19th century

With decoration of cupids and rockeries.

Weight: 50g

Measurements: 5 x 4.5 cm