מכירה פומבית 152 חלק ב' Decorative Arts
Subastas Segre
26.10.22
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד

פריט 1033:

נמכר ב: €150
עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 26.10.22 בבית המכירות Subastas Segre

Grupo escultórico, con dos figuras de cacatúas modeladas sobre una rama con hojas en cerámica esmaltada en blanco, firmada Vázquez.

España, años 50

Medidas Altura 32 cm