LOT 1014:
Banqueta estilo Jorge II en madera de nogal tallada. S. XX.
Sold for: €40
Buyer's Premium: 22%
VAT: 21%
George II style stool in carved walnut. S. XX.
Measures 47 x 49 x 70 cm