LOT 1537:
"Garuda" en bronce dorado, Tailandia S. XVIII.
Sold for: €700
700
Buyer's Premium: 22%
VAT: 21%
"Garuda" in gilt bronze, Thailand S. XVIII.
Measurements: 110 x 40 x 32 cm.