מכירה פומבית 149 חלק ב' Decorative Arts
Subastas Segre
25.5.22
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד

פריט 1514:

Escuela Europea S. XIX Retrato de Joven Caballero. Miniatura pintada sobre marfil

נמכר ב: €160
עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 25.5.22 בבית המכירות Subastas Segre

Escuela Europea S. XIX

"Retrato de Jóven Caballero"

Miniatura oval pintada sobre marfil. Con marco de madera ebonizada.

Medidas: 6 x 5 cms.

Marco: 12 x 9,5 cms.