מכירה פומבית 148 חלק א' Painting
Subastas Segre
14.12.21
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד

פריט 34:

LEÓN DANCHIN - Perro con presa

נמכר ב: €120
3,000
עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 14.12.21 בבית המכירות Subastas Segre

LEÓN DANCHIN

Francia 1887 - 1938

Perro con presa. 1932

Grabado

Firmado, titulado y fechado

Medidas 270 x 380 mm plancha

Firmado por el autor en plancha.