מכירה פומבית Online Timed Auction - No buyer commission!
Subastas Fígaro
25.10.23
https://www.subastasfigaro.com/en/, ספרד

פריט 22:

Siglo XVII
ESCUELA ESPAÑOLA Siglo XVII. Óleo sobre lienzo

1,600
עמלת בית המכירות: 0% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.10.23 בבית המכירות Subastas Fígaro

ÓLEO SOBRE LIENZO SIGLO XVII. Reentelado.  Representacion de  una bella escena apostólica.Medidas 107 x 82 cm y 133 x 107 cm con marco.