מכירה פומבית 8
30.6.20 (הזמן המקומי שלך)
ספרד
 Calle Jorge Juan, 83 duplicado. 28009 Madrid, Spain

פריט 124:

Grecia Antigua

מע"מ: 21% על העמלה בלבד

Grecia Antigua
PELOPONESO. Argos. AE 17 (S. IV-III a.C.). A/ Cabeza de Hera a der. R/ Atenea a izq. AE 3,68 g. BMC p. 144, 106-8. COP- 57-58. Bonita pátina verde. EBC-.