Subasta 376
6.5.20
Términos de venta
LOTE 142:
€150 - €250
Comisión de la casa de subasta: 24.6%
IVA: 23% Sólo en comisión
Par de pequenos móveis de apoio, modelo Art Deco, folheados a nogueira e outras madeiras. Com duas portas. Defeitos e sinais de uso.
Dim. aprox.: 55 x 40 x 27 cm.