מכירה פומבית 8 חלק ב'
Antiques and Works of Art
28.9.19
פורטוגל
Quinta da Tojela, Rua 25 de Abril nª44 Vila das Aves 4795-023 Aves (Portugal)
EXHIBITION:
25 de September - 15h às 21h
26 de September - 15h às 21h
27 de September - 15h às 19h
פריט 452:
CHOUPAL - COIMBRA
הערכה:
€30
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
CHOUPAL - COIMBRA
Óleo sobre madeira, assinado.
Dim: 24x14 cm.