מכירה פומבית 148 חלק א' Painting
Subastas Segre
29.3.22
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד

פריט 0113:

ESCUELA ANDALUZA S. XVIII - San José con el Niño

עמלת בית המכירות: 22% לפרטים נוספים
מע"מ: 21% על העמלה בלבד

ANDALUSIAN SCHOOL 18th century

Saint Joseph with the Child
Oil on canvas attached to board
Measures 16.5 x 12 cm