מכירה פומבית 148 חלק א'
Painting
Subastas Segre
צור קשר עם בית המכירות
29.3.22
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 0045:
ESCUELA ESPAÑOLA S. XVIII-XIX - Ignudi de Miguel Ángel
900
עמלת בית המכירות: 22%
לפרטים נוספים
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
ESCUELA ESPAÑOLA 19th or 20th centuries
Ignudi by Michelangelo
Drawing in pencil and sanguine
Measures 480 x 250 mm