מכירה פומבית 148 חלק א'
Painting
Subastas Segre
צור קשר עם בית המכירות
29.3.22
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 0043:
ESCUELA ITALIANA S. XIX - Tumba de Cecilia Metela, Roma
עמלת בית המכירות: 22%
לפרטים נוספים
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
ITALIAN SCHOOL 19th century
Tomb of Cecilia Metella, Rome
Watercolor on paper
Size 125 x 180 mm