מכירה פומבית 148 חלק א'
Painting
Subastas Segre
צור קשר עם בית המכירות
29.3.22
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 0037:
ESCUELA ITALIANA S. XIX - Colección de seis vistas de monumentos de Turquía. 1840
220
עמלת בית המכירות: 22%
לפרטים נוספים
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
ITALIAN SCHOOL 19th century
Collection of six views of monuments in Turkey. 1840
Engravings (six)
Titles
Measures 130 x 170 mm each
Enmaced in pairs.