Isbilya Subastas
צור קשר עם בית המכירות
9.3.22
Calle de Virgen de la antigua, nº5 local 41011, Sevilla (Spain), ספרד
הדגמת מכירה
פריט 38:
ESCUELA ESPAÑOLA S. XVII
נמכר ב: €1,100
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
Medidas: 30,5 x 22 cm
Tipo de objeto: Pintura antigua y S. XIX
Técnica: Dibujo iluminado a mano