Isbilya Subastas
צור קשר עם בית המכירות
9.3.22
Calle de Virgen de la antigua, nº5 local 41011, Sevilla (Spain), ספרד
הדגמת מכירה
פריט 35:
ESCUELA ESPAÑOLA, S. XIX
60
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
Medidas: Papel: 31 x 43 cm
Tipo de objeto: Pintura antigua y S. XIX
Técnica: Heliografías