Isbilya Subastas
צור קשר עם בית המכירות
9.3.22
Calle de Virgen de la antigua, nº5 local 41011, Sevilla (Spain), ספרד
הדגמת מכירה
פריט 33:
PIERRE PUVIS DE CHAVANNES (1824 - 1898)
נמכר ב: €1,200
1,200
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
Firmado en el ángulo inferior: "P. Puvis de Chavannes".
Medidas: 55,5 x 40 cm
Tipo de objeto: Pintura antigua y S. XIX
Técnica: Grafito y pastel sobre papel