Isbilya Subastas
צור קשר עם בית המכירות
9.3.22
Calle de Virgen de la antigua, nº5 local 41011, Sevilla (Spain), ספרד
הדגמת מכירה
פריט 31:
ESCUELA ALEMANA, S. XIX
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד