מכירה פומבית 10 February's Auction
Aletheia Subastas
22.2.22
Carrer d'Aribau, 123, 08036 Barcelona., ספרד

פריט 199:

Joan Roig Soler (Barcelona, 1852-1909)
Paisaje costero.

4,000
€5,000
עמלת בית המכירות: 19.5%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד

Paisaje costero.

Óleo sobre lienzo. Firmado. Reentelado.
45 x 55 cm.