מכירה פומבית 10
February's Auction
Aletheia Subastas
צור קשר עם בית המכירות
22.2.22
Carrer d'Aribau, 123, 08036 Barcelona., ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 156:
Escuela italiana, s.XVII.
6,000
€7,500
עמלת בית המכירות: 19.5%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד