מכירה פומבית 22HOTEL HOTEL MIGUEL ANGEL AUCTION
Sala Retiro
17.1.22
Madrid, ספרד

פריט 65:

נמכר ב: €140
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 17.1.22 בבית המכירות Sala Retiro

TINA HERNANDEZ
COMPOSICIÓN
Técnica mixta de 89 x 86cm.
Firmado en el ángulo inferior derecho.
Enmarcado: 92 x 89