מכירה פומבית 22HOTEL
HOTEL MIGUEL ANGEL AUCTION
Sala Retiro
צור קשר עם בית המכירות
17.1.22
Madrid, ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 33:
180
עמלת בית המכירות: 21%
לפרטים נוספים
CARMEN PEÑA (1967) Pintora almeriense
TRES DESNUDOS
Tinta y ceras sobre papel de 43 x 31cm.
Todos firmados C. Peña.
Enmarcados con cristal (3): 63 x 51.5cm.