מכירה פומבית 22HOTEL HOTEL MIGUEL ANGEL AUCTION
Sala Retiro
17.1.22
Madrid, ספרד

פריט 9:

עמלת בית המכירות: 21% לפרטים נוספים

CHUS NAVARRO
CASTELLÓN
Óleo sobre lienzo de 35 x 40cm.
Firmado en el ángulo inferior derecho.
Enmarcado: 43 x 47cm.