מכירה פומבית 416 חלק א'
Painting and Decorative Arts
Ansorena
צור קשר עם בית המכירות
25.1.22
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 17:
ALFONSO ALBACETE (1950 / .)
נמכר ב: €70
70
עמלת בית המכירות: 27%
“Composición”
Litografía
Papel: 50 x 35 cm
Firmada a lápiz y justificada 31/150 en la parte inferior