מכירה פומבית 294 חלק א'
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
21.12.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 48:
Escuela inglesa, fles. del. s.XIX. Perro de caza. Óleo sobre tela. 89 x 65 cm. Reentelado. Presenta pequeña falta.
270 - €340
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד