מכירה פומבית 294 חלק א'
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
21.12.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
המכירה הסתיימה
פריט 47:
Escuela española, s.XIX. Santa Justa y Santa Rufina, patronas de Sevilla. Basado en el original de Francisco de ...
עוד...
|
|
|
הערכה :
€
900 - €1,100
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
|