מכירה פומבית 294 חלק א'
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
21.12.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
המכירה הסתיימה
פריט 33:
Escuela sevillana s. XVII. Círculo de Juan de Valdés Leal (Sevilla, 1622-1690). San Isidoro de Sevilla. Óleo sobre ...
עוד...
|
|
|
הערכה :
€
14,000 - €17,000
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
|