מכירה פומבית 294 חלק א'
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
21.12.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
המכירה הסתיימה
פריט 32:
Escuela italiana, s.XVII. La pequeña Sagrada Familia. Óleo sobre tela. Cópia homónima de la obra realizada por ...
עוד...
|
|
|
הערכה :
€
9,000 - €12,000
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
|