מכירה פומבית 294 חלק א'
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
21.12.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 15:
Escuela española, s.XX. Virgen. Escultura en madera tallada y policromada. 100 x 30 x 30 cm. |
1,100 - €1,300
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד