מכירה פומבית 294 חלק א'
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
21.12.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 7:
Escuela castellana, s.XVI. Piedad. Escultura en madera tallada con restos de policromía. 30 x 18 cm. |
1,400 - €1,700
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד