מכירה פומבית 294 חלק א'
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
21.12.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 5:
Escuela castellana, s.XVI. Piedad. Escultura en madera talalda, policromada y sobredorada. 49 x 26 x17 cm.
3,500 - €4,000
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד