מכירה פומבית 8 Decembers Auction
Aletheia Subastas
9.12.21
Carrer d'Aribau, 123, 08036 Barcelona., ספרד

פריט 296:

Marc Chagall (Liozna, Bielorrusia, 1887- Saint-Paul-de-Vence, Francia, 1985)
Le repos ...

2,700
€4,000
עמלת בית המכירות: 19.5%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 9.12.21 בבית המכירות Aletheia Subastas

Le repos, 1968.

Litografía sobre papel Arches. Firmada y marcada Epreuve d'artiste a lápiz. Tiraje de 50 ejemplares. Bibliografía. Reproducida en el libro: "Chagall lithograph III 1962-1968", por Fernand Mourlot. Nº 555. Éditions André Sauret. MonteCarlo, 1969.
46 x 64,5 cm.