מכירה פומבית 8 Decembers Auction
Aletheia Subastas
9.12.21
Carrer d'Aribau, 123, 08036 Barcelona., ספרד

פריט 278:

Baldomero Romero Ressendi (Sevilla, 1922-Madrid, 1977)
Romería.
Óleo sobre lienzo. ...

3,000
€4,000
עמלת בית המכירות: 19.5%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 9.12.21 בבית המכירות Aletheia Subastas

Romería.

Óleo sobre lienzo. Firmado.
46 x 55 cm.