מכירה פומבית 8 Decembers Auction
Aletheia Subastas
9.12.21
Carrer d'Aribau, 123, 08036 Barcelona., ספרד

פריט 277:

Dionís Baixeras Verdaguer (Barcelona, 1862-1943)
Pastor catalán.

€600
עמלת בית המכירות: 19.5%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 9.12.21 בבית המכירות Aletheia Subastas

Pastor catalán.

Dibujo a carboncillo sobre papel.
Firmado y fechado en 1920.
62 x 46 cm.