מכירה פומבית 20OR
Oriental Auction
Sala Retiro
צור קשר עם בית המכירות
20.12.21
Calle Menéndez Pelayo 3 y 5, 28009 Madrid (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 6:
RELIEVE TALLADO EN BAMBÚ Y POLICROMADO. JAPÓN, S. XX
נמכר ב: €30
עמלת בית המכירות: 21%
לפרטים נוספים
Tallado en bambú y policromado de 120 x 30 cm.
Representando una escena con caballos al galope.
Con inscripciones.