EUROPEAN ART AND DECORATIVE ARTS
By Subastas Darley
Oct 28, 2021
Avda. Menendez Pidal, 13 Pl. Bj, 46009, Valencia, España., Spain

LOT 292:

Antonio Peyró (1882-1954) "Fallera"

60
Buyer's Premium: 23%
VAT: 21% On commission only

Cerámica esmaltada. Firmada A. Peyró.

Medidas: 14 cm