מכירה פומבית 7
Octobers Auction
Aletheia Subastas
צור קשר עם בית המכירות
26.10.21
Carrer d'Aribau, 123, 08036 Barcelona., ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
המכירה הסתיימה
פריט 295:
Templete Neoclásico, s.XVIII.En madera tallada, policromada y dorada. Rematado en cúpula y ...
עוד...
|
|
|
מחיר פתיחה:
€
4,200
הערכה :
€6,000
עמלת בית המכירות: 19.5%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
|