Decorative Arts
Subastas Segre
צור קשר עם בית המכירות
27.10.21
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 1041:
Trumeau Luis XVI en madera tallada y dorada con pintura de escena militar con fondo de arquitecturas.
נמכר ב: €1,300
1,200
עמלת בית המכירות: 22%
לפרטים נוספים
מע"מ: 21% על העמלה בלבד