Painting
Subastas Segre
26.10.21
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד

פריט 0008:

Campesina con cesto de flores

עמלת בית המכירות: 22% לפרטים נוספים
מע"מ: 21% על העמלה בלבד

Campesina con cesto de flores
ESCUELA FRANCESA FNS. S. XVIII

Campesina con cesto de flores
Dibujo a tinta sobre papel
Firmado "C de Gumoens"
Medidas 187 x 149 mm