מכירה פומבית 414 חלק ב'
Decorative Arts
Ansorena
צור קשר עם בית המכירות
4.11.21
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 740:
PEDRO DE VALENCIA (1902 / 1971)
עמלת בית המכירות: 22%
Pareja de enamorados junto al mar, 1959
Gouache y grafito sobre papel.
58 x 44,5 cm.
Firmado y fechado en el ángulo superior izquierdo "Pedro de Valencia 1959"