מכירה פומבית 414 חלק ב'
Decorative Arts
Ansorena
צור קשר עם בית המכירות
4.11.21
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 650:
RICHARD SEBASTIAN BOND (1808 / 1886)
נמכר ב: €400
עמלת בית המכירות: 22%
Tlint Castle. Sunrise, 1833
Óleo sobre lienzo
78 x 91 cm
Firmado y fechado en el ángulo inferior derecho. Al dorso titulado y firmado