מכירה פומבית 414 חלק ב'
Decorative Arts
Ansorena
צור קשר עם בית המכירות
4.11.21
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 612:
CÍRCULO DE CARLO MARATTA ((Roma, Fles. S. XVII - Ppios S. XVIII) / .)
נמכר ב: €3,400
3,000
עמלת בית המכירות: 22%
Virgen con el Niño
Óleo sobre lienzo.
64 x 49 cm.
Con marco antiguo en madera ebonizada e imitación de carey.