מכירה פומבית 292
September's Auction
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
28.9.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 50:
Escuela española, fles. del s.XVIII. San José. Óleo sobre cobre. Marco en madera y madreperla entintada. 9,5 x 7,5 cm..
1,300 - €1,500
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד