מכירה פומבית 292
September's Auction
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
28.9.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 47:
750 - €850
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
Escuela colonial, s.XVIII. Santa Catalina de Siena recibiendo la corona de espinas. Óleo sobre tela. 105 x 79 cm. Reentelado.