מכירה פומבית 292
September's Auction
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
28.9.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 41:
Escuela colonial, s.XVIII. San Juan Nepomuceno. Óleo sobre tela. 65 x 57 cm. |
1,500 - €1,900
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
Escuela colonial, s.XVIII. San Juan Nepomuceno. Óleo sobre tela. 65 x 57 cm.