מכירה פומבית 292
September's Auction
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
28.9.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 32:
12,000 - €15,000
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
Escuela hispano-filipina, s.XVII. San Francisco Javier. Escultura en madera tallada, policromada y dorada. 82 x 43 x 24,5 cm.