מכירה פומבית 292
September's Auction
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
28.9.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 30:
4,500 - €5,000
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
Escuela española, fles. del s.XVIII. Inmaculada. Escultura en madera tallada, policromada y dorada con ojos de cristal. 80 x 30 x 26 cm.