מכירה פומבית 292
September's Auction
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
28.9.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 28:
Escuela italiana, fles. del s.XVIII. Magdalena penitente. Escultura en alabastro tallado. 10 x 26 x 10,5 cm.
1,400 - €1,700
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד