מכירה פומבית 292
September's Auction
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
28.9.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 26:
Escuela española, s.XVIII. Pareja de cabezas de angelote en madera tallada, policromada y dorada. Long.: 29 y 26 cm.
500 - €600
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד