מכירה פומבית 292
September's Auction
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
28.9.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 17:
1,100 - €1,400
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
Escuela española, s.XVIII. Adoración de los pastores. Altorrelieve en madera tallada. Enmarcado. 60 x 45 x 15 cm. Sin marco.